איל אריה

בן 50 | 13 שנה בקדימה-צורן | מהנדס תוכנה | בעל תואר ראשון בפיזיקה ובמדעי המחשב מאוניברסיטת תל-אביב | נשוי + 3 בנות

אני עובד כ-25 שנים בתחום פיתוח תוכנה. מהן 15 שנים בתפקידי ניהול פיתוח וניהול קבוצות עובדים. אני פעיל בהנהגת ההורים בניצני השרון זו השנה ה-13, מהיום שהגענו לישוב. ב-8 השנים האחרונות אני מוביל את מיזם “נשק וסע” בבית הספר. הייתי מהראשונים שהצטרפו לסיירת ההורים שהוקמה בקדימה וכשהסיירת נשארה למשך מספר חודשים ללא רכז – הייתי אחד משני המתנדבים שהחזיקו אותה פעילה.

בארבע השנים האחרונות השקעתי רבות בהנחיית קבוצות רובוטיקה בישוב, בבתי הספר היסודיים ניצני השרון ולב-רן, בשתי חטיבות הביניים – גוונים והרצוג – והייתי ממקימי קבוצת הרובוטיקה בתיכון עודד. הפעילות בתחום הרובוטיקה אינה רק פעילות טכנולוגית, התוכניות מובילות לחינוך לערכים, למעורבות בקהילה, לכבוד הדדי ומקנה מיומנויות רבות שאינן נרכשות בפרויקטים אחרים.
בפוליטיקה המקומית אני מזוהה זו המערכת הבחירות השלישית עם סיעת אופק ושביט מס. התחלתי בפעילות בסיעה לאחר שבדקתי את כל המתמודדים והחלטתי שהאנשים איתם אני מתנדב רבות הם האנשים בהם אני מאמין. לקחתי חלק בכמה ועדות ביישוב, בהן ועדת חינוך וועדת תחבורה, שני תחומים הקרובים מאוד לליבי, והייתי ממובילי המאבק למען שיפור תשתית התחבורה בקרבת התיכון.

נגישות