זוכרים בסלון

29.4, יום שלישי (20:30)
מארחים – אורלי יעקב
עדות – אירית בכר (דור ראשון)
טלפון להרשמה: 050-6525216

קדימה

1.5, יום רביעי (20:00)
מארחים – דנה סנדר-מולה
עדות- יחזקל בלומנטל (דור ראשון מליטא)

קדימה

סלון סגור

1.5, יום רביעי (בבוקר)
מארחים – שניידר אלקטריק
עדות – מלי וסרמן (דור שני)

קדימה

סלון סגור

1.5, יום רביעי (20:00)
מארחים – שלומי שדה פז
עדות – רוזה ויסקופ (דור ראשון)
טלפון להרשמה: 053-7226970

קדימה

סלון סגור

1.5, יום רביעי (20:00)
מארחים – אורית רבינוביץ
עדות – טליה לינדהר (דור שני יהדות הונגריה)
טלפון להרשמה: 050-6279163

קדימה

1.5, יום רביעי (19:30)
מארחים – יעל ועמית איזנברג
עדות – אילנה רפאלי (דור ראשון ילדי טהרן)
גילאי 13+
טלפון להרשמה: 055-2287318

קדימה

1.5, יום רביעי (20:00)
מארחים – מזל בן טוב
עדות – צורי רביניאנו (דור ראשון שואת יהדות לוב)
טלפון להרשמה: 054-7535642

קדימה

1.5, יום רביעי (20:00)
מארחים – דליה ואיקי הרטמן
עדות – חוה בארי (דור שני)
טלפון להרשמה: 054-9292480
* נגישות: יש מדרגות בבית

קדימה

1.5, יום רביעי (20:00)
מארחים – אתי אמבוס
עדות – שייקה הנר (דור שני, בנה של בתיה ילידת גרמניה שנדדה עד אוזבקיסטן)
טלפון להרשמה: 054-7311168

קדימה

1.5, יום רביעי (20:00)
מארחים – חלי שליט נגר ואלעד נגר
עדות- צבי שליט (דור ראשון יליד הונגריה שרד כילד)
טלפון להרשמה: 054-4707470 \ 054-7776717

קדימה

2.5, יום חמישי (20:30)
מארחים – תמי סיני שרעבי
עדות – נילי נועם (דור שני)
טלפון להרשמה: 052-4448864
* נגישות: יש מדרגות בבית

קדימה

29.4, יום שני (20:00)
מארחים – רונית רביב
עדות – פולדו איל יהודה (דור ראשון)
טלפון להרשמה: 050-6458882

צורן

30.4, יום שלישי (19:00)
מארחים – נועם בר תימור
עדות – רות באומן (דור ראשון ילידת פולין שרדה עם אחותה)
לבני נוער בלבד

צורן

סלון סגור

1.5, יום רביעי (20:00)
מארחים – אייל ורות וענונו
עדות – נורית וינוקור (דור שני)
כיתה ו' בשיקול דעת הורים
טלפון להרשמה: 054-4922999

צורן

1.5, יום רביעי (21:00)
מארחים – חגית מעוז
עדות – עליזה זוהר (דור שני סיפור של אימה פרניה)
טלפון להרשמה: 054-4425212

צורן

1.5, יום רביעי (20:30)
מארחים – עדי ואביחי בן דוד
עדות- עדה אגם (דור ראשון יהדות הולנד)
טלפון להרשמה: 052-3369080

צורן

1.5, יום רביעי (19:30)
מארחים – סיון ואבי גרוס
עדות- דבורה יובל (דור ראשון)
טלפון להרשמה: 054-4777707

צורן

1.5, יום רביעי (20:30)
מארחים – גילית וערן סגל עמית
עדות – טלי לוסטיגמן (דור שני תספר את סיפורה של אמא שלה)
מוזמנים בני נוער תשלב איפור וקעקוע בהקשר לשואה
טלפון להרשמה: 052-861350

צורן

1.5, יום רביעי (20:30)
מארחים – מאיה אפרים דיל
עדות – צביקה אורן (דור שני)
גילאי 10+
טלפון להרשמה: 050-5643495

צורן

1.5, יום רביעי (20:00)
מארחים – שרון קולינס
עדות – אורן זך (דור שני סיפורה של גיורת)
טלפון להרשמה: 052-8914272

צורן

1.5, יום רביעי (20:00)
מארחים – מור ורוית אשל
עדות – דב אשל (דור ראשון)
מגיל 13
טלפון להרשמה: 052-8800787

צורן

1.5, יום רביעי (20:00)
מארחים – סיגל כזום
עדות – טל בשן וכרמל נצר (הבת והנכדה של העיתונאית והסופרת רות בונדי ששרדה את אושויץ)
טלפון להרשמה: 054-9797242
* נגישות: יש מדרגות בבית

צורן

1.5, יום רביעי (19:45)
מארחים – טרי ושי סרברו
עדות – דוד האוזנר (דור שני סיפור תנועת ההתנגדות הצרפתית)
כיתה ו' ומעלה
טלפון להרשמה: 052-8310769

צורן

1.5, יום רביעי (19:30)
מארחים – גייל רינוט
עדות – אברהם ומרתה פיזיק (דור ראשון ובנם צחי סיפור השרדות מרומניה)
טלפון להרשמה: 054-4894727

צורן

1.5, יום רביעי (בבוקר)
מארחים – חטיבת ביניים הרצוג
עדות – עדה אגם (דור ראשון יהדות הולנד)

צורן

סלון סגור

1.5, יום רביעי
מארחים – תנועת בני המושבים
עדות – נילי גורן (דור ראשון)

צורן

סלון סגור

1.5, יום רביעי (20:30)
מארחים – שרית בריק וקובי לופו
עדות- רחל דולינסקי (דור ראשון)
טלפון להרשמה: 050-6694044

צורן

2.5, יום חמישי (19:30)
מארחים – עידית אורני
עדות – הילה שפר (דור שני – הבת של מנחם וקשטוק ששרד את מחנה אושוויץ)
טלפון להרשמה: 054-4590181

צורן

2.5, יום חמישי (20:00)
מארחים – עדי וענבר גילגון כץ
עדות – לאה יעקבי (דור ראשון)
טלפון להרשמה: 054-5422009 / 052-5697087

צורן

דילוג לתוכן