חשיפת הביגודית – ויצו על המסלול

סוג: קהילתי

תאריך: 12/09/2019

שעה: 19:00

ויצו על המסלול

12.09.2019 החל מ-19:00 בערב, יתקיים ארוע חשיפה לויצו ולביגודית המחודשת

ארוע בוטיק, שלא היה כדוגמתו בעבר.

הסניף עובר מתיחת פנים ועולה על המסלול לשנת 2019-2020, מתחדש ומחדש כל יום פרטי לבוש ואקססוריז, תכניות, הרצאות וסדנאות חדשות עבור הקהילה המדהימה של הישוב, נשים, גברים וילדים כמובן.

אז תגיעו לסניף ויצו בקדימה כבר בשעה 19:00 ותוכלו להתכבד בפטיפורים ונשנושים מעשי ידיהן של המתנדבות בסניף והיו”ר פאני אשר, אושרת פורטה אסולין, דגנית גרין דריי ועוד..

נרים ביחד כוסית לחיים לפתיחה המחודשת ולשנה החדשה שתבוא עלינו לטובה, נספר לכם קצת על תכניות הליבה שמתקיימות בויצו מזה עשור.

תכניות יחודיות להעצמה, קידום ומנהיגות נשים, תיחשפו ללשכה המשפטית שמסייעת בדיני משפחה ודיני עבודה, תכירו תכניות לנערים ונערות ועוד הרבה הפתעות

על המסלול החדש, תצעדנה נשות הישוב שחלקן תגענה עם בנותיהן, לבושות במיטב הבגדים מהביגודית של ויצו שבחרו עבורן שתי הסטייליסטיות המדליקות גלית לחמן ואדית יוקטאן, מאופרות טיפ טופ בעזרתן האדיבה והמקצועית של המאפרות ליבת גלילי וסיליה וייצמן, ומעצב השיער אדם סמג’ה וצוות המעצבים שלו שיעצב את שיערן כמו שרק הם יודעים לעצב!!!

ואיך אפשר בלי קצת סלפי ותמונות??? הצלמת אדווה בר לב תלווה אותנו לאורך כל הערב, ואם יתמזל מזלכם תיקלטו בעדשה שלה ותזכו לצילום מקצועי ומפרגן

חשוב לציין שכל המשתתפים והמשתתפות תושבי קדימה צורן וכולם מגיעים לארוע בהתנדבות מלאה ותורמים מהידע והמקצועיות שלהם לטובת ויצו.

ואם זה לא מספיק, אז תוכלו גם לרכוש מוצרי איפור איכותיים של המותג MALU WILZ

ותיהנו מסטיילינג צמוד של גלית ואדית שיתאימו לכל אחת ואחד מכם פרטי לבוש, שמלות, חולצות, חצאיות, חגורות, צעיפים, בגדי ים, בגדי ספורט, נעליים, תיקים… במחירים לכל כיס!!!

אל תגידו לא קראתי, לא ראיתי, לא שמעתי, פשוט תגיעו ותיהנו מכל הטוב הזה שיש לסניף ויצו קדימה צורן להציע לכם, ותפגשו את הנשים היקרות שעמלו, תיכננו, עיצבו, גיבשו את הארוע  הזה יו”ר הסניף פאני אשר, אושרת פורטה אסולין, דגנית גרין דריי וטלי סהר

הכניסה לארוע ב-12.09.2019 חופשית, נשים, גברים וילדים

חזרה ללוח האירועים
נגישות