חדשות קדימה צורן

חדשות

עוד לא עבר חודש מהריח הנוראי שהגיע לישוב בעקבות שריפה יזומה בקרבת קדימה צורן, והנה זה קורה שוב הערב!

נראה שבדומה לפעם האחרונה, גם הפעם זה קורה בפורת.

תושבים דיווחו שבשדות של לב השרון (בסוף דרך ...

כנראה שעם כמות החדשות סביב ענייני תחבורה בישוב, אפשר היה לפתוח פורטל נוסף רק לנושא זה. בינתיים, אנחנו ממשיכים לעדכן אתכם בכל מה שקורה סביב נושא התחבורה שנראה שתפס תאוצה לא קטנה בזמן האחרון.

כפי ...

חובבי הריצה בקדימה צורן ממשים את האהבה שלהם לריצה בריצה בטיילת, באירועי ריצה שמתקיימים בדרך כלל באזור תל אביב ו... ביום החג של "חצי מרתון השרון" שמתקיים ליד הבית!

יום החג הזה קורה פעם בשנה - ...

הבוקר התעוררנו לאווירת מלחמה ובאופן חסר תקדים, בחצי מדינה (מהדרום עד תל אביב) הוחלט על ביטול הלימודים ואיסור על פתיחת עסקים.

קדימה צורן אשר משתייכת לאזור השרון קיבלה בשלב זה הוראה מפיקוד העורף ...

פחות משבועיים מאז עלה ד"ר מרדכי קידר על הבמה בהפגנת ימין וזעזע מדינה שלמה (או לפחות את רוב המדינה) עם תיאוריית קונספירציה הזויה על כך שיצחק רבין לא נרצח ע"י יגאל עמיר, מתקיימים בימים האחרונים אירועי ...

בשעה טובה בעיית המים בישוב של צרכני אגודת המים הסתיימה.

בהודעה שנמסרה ביום חמישי לאחר בדיקות של משרד הבריאות התבקשו תושבי קדימה באזור הכפר ורחובות נוספים להימנע משתיית מים ושימוש נוסף דוגמת צחצוח ...

תושבים יקרים,

לאחר בדיקות שנערכו ובהתאם להודעה שנמסרה אתמול, תושבי קדימה אשר מקבלים את שירות המים מאגודת המים, עדין מתבקשים לא לשתות מים ללא הרתחה.

מנהלת בריאות הסביבה במחוז מרכז הגברת אתי ...

הבוקר (יום חמישי, 7.11.19) משרד הבריאות ביקש להודיע לצרכני המים של אגודת המים בלבד כי אסור לצרוך את המים ללא הרתחה עד להשלמת הבדיקות.

המים מותרים לשימוש רק לאחר הרתחתם בפעולות הבאות: בישול, צחצוח ...

-1

יש לכם חדשות לחלוק איתנו?
נגישות